facebook  twitter  googleplus  youtube  pinterest  instagram

 • Cevizli Bahçe

  Cevizli Bahçe Konumu

 • email

  info@cevizlibahce.com.tr

 • 0532 063 59 08

  Bal Telefonu

 • 08.00 - 17.30

  Çalışma Saatleri

2011 Yılından bu yana çalışmalarına aralıksız devam eden Cevizli Bahçe'nin temelleri 2009 yılında atılmıştır. Anonim Şirketimiz , Türkiye'de üretimin sınırlı, ithalatın çoğunlukta olduğu ceviz konusunda hedefini belirlemiştir. Edirne, Uzunköprü lokasyonundaki Cevizli Bahçe'nin kurulumuna kadar, Türkiye'nin dört bir yanını karış karış dolaşmış, irili ufaklı, modern ve geleneksel birçok ceviz işletmesinde incelemelerde bulunmuştur.

Mühendislerimiz ve danışmanımızdan oluşan teknik kadromuzla, 2011 yılında başlattığımız altyapı ve kurulum çalışmaları ile,1300 dönümlük 'Modern Kapama Ceviz Bahçesi' olan Cevizli Bahçe'yi, 11 ay gibi bir sürede, 2011-2012 tarım sezonu içerisinde faaliyete geçirdik. Cevizli Bahçe'nin üzerine kurulduğu arazi kalitesiz orman ve vasıfsız çalı arazisi olduğu için, doğaya ve toprağa katkıda bulunmak, rüzgar perdesi oluşturmak amacıyla 23.000 mavi servi, 5000 akasya ağacı diktik.

Misyonumuz; Modern tarım teknikleri ile dünya standartlarını yakalayarak verim arttırmak, dünya standartlarında iyi tarımla ceviz yetiştirmek,üretim maliyetlerini düşürmek, gıda ve çevre güvenliğini sağlayarak kaliteli, güvenilir ürün üretmek, iyileştirilmiş iş olanakları ve personel eğitimleri ile işçi güvenliğini, sağlığını korumak, faaliyet gösterdiğimiz köy ve ilçe sınırları içerisinde istihdam yaratmak, sosyoekonomik yapıya olumlu katkılarda bulunmaktır.

Vizyonumuz: Teknik kadromuz ve alt yapımızla, ülkemizde faaliyet gösteren, modern, güvenilir, kaliteli üretim gerçekleştiren ceviz işletmelerinin arasında yer almaktır.

İletişim Bilgileri

İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir. İsterseniz iletişim formumuzu doldurarak şipariş verebilirsiniz veya görüş - öneri bize bildirebilirsiniz.


Adres

Sipahi Köyü, Karaağaç Mevkii No: 239
Uzunköprü – EDİRNE


Bal Telefon

0532 063 59 08


Email

info@cevizlibahce.com.tr